logo trzymaj forme

30 MinutWycieczka do Ostoi nad Młynówką w Mościsku
AKTUALNOŚCI
wtorek, 25 września 2018 19:43

IMG 20180925 WA0002Dnia 20 września uczniowie klas IV wraz z opiekunami wzięli udzial w wycieczce do Ostoi nad Młynówką w Mościsku.

Gospodarze przyjeli nas bardzo serdecznie i pysznie. Mieliśmy możliwość posłuchać o historii tego gospodarstwa oraz sposobie jego prowadzenia sprzed lat. Dzieci mogły zobaczyć i nakarmić mieszkające w Ostoi zwierzęta takie jak króliczki oraz swinki jak również doświadczyć pracy rolnika. Jednym z elementów warsztatow był udział w wykopkach. Każda grupa młodych rolnikow dostała swój wózek i narzędzia do pracy. Pod okiem opiekunów uczniowie w pocie czoła zbierali ziemniaki, ktore następnie mogli zabrać ze sobą do domu. Uwieńczeniem wspaniałej zabawy było wspólne ognisko.

Joanna Samojłowicz
Karolina Chmielewska
Dorota Mielczarek
Martyna Ołdakowska

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Dyrektor ZSP nr3 serdecznie zaprasza

na

KIERMASZ

ŚWIĄTECZNY

wtorek 18.12.2018
godz.16.00-17.00

Sala gimnastyczna

 
Zebrania z rodzicami

odbędą się

18.12.2018 (wtorek)

Grupy przedszkolne godz. 16.00

Klasy I – VIII
godz. 17.00

 
Konsultacje indywidualne dla rodziców
 
Dyrektor i Grono Pedagogiczne Zespołu serdecznie zapraszą na konsultacje indywidualne dla rodziców,
które odbędą się:
20. 11. 2018r. (wtorek)

klasy 1-6
w godz: 16.00-17.00

klasy 7-8
w godz: 17.00-18.00

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information