logo trzymaj forme

30 MinutWycieczka do Ostoi nad Młynówką w Mościsku
AKTUALNOŚCI
wtorek, 25 września 2018 19:43

IMG 20180925 WA0002Dnia 20 września uczniowie klas IV wraz z opiekunami wzięli udzial w wycieczce do Ostoi nad Młynówką w Mościsku.

Gospodarze przyjeli nas bardzo serdecznie i pysznie. Mieliśmy możliwość posłuchać o historii tego gospodarstwa oraz sposobie jego prowadzenia sprzed lat. Dzieci mogły zobaczyć i nakarmić mieszkające w Ostoi zwierzęta takie jak króliczki oraz swinki jak również doświadczyć pracy rolnika. Jednym z elementów warsztatow był udział w wykopkach. Każda grupa młodych rolnikow dostała swój wózek i narzędzia do pracy. Pod okiem opiekunów uczniowie w pocie czoła zbierali ziemniaki, ktore następnie mogli zabrać ze sobą do domu. Uwieńczeniem wspaniałej zabawy było wspólne ognisko.

Joanna Samojłowicz
Karolina Chmielewska
Dorota Mielczarek
Martyna Ołdakowska

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Wykaz dodatkowych dni, wolnych od zajęć lekcyjnych

 

Szanowni Państwo

Dyrektor Zespołu podaje wykaz dni dodatkowo wolnych od zajęć lekcyjnych w drugim półroczu 2018/2019

 

3 dni (egzamin ósmoklasisty)

  • 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) język polski
  • 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) matematyka
  • 17 kwietnia 2019 r. (środa) język obcy nowożytny

Wiosenna przerwa świąteczna

  • od 18 kwietnia 2019 r. (czwartek)  do 23 kwietnia 2019 r. (wtorek)

Majówka

  • 02 maja  2019 (czwartek)
  • 31 maj 2019 r. (piątek) 

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
19 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information