DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutPOCZTA WALENTYNKOWA
AKTUALNOŚCI
poniedziałek, 25 lutego 2019 13:54

walentynki

14 lutego miliony ludzi na całym świecie obchodzi WALENTYNKI. To bardzo miłe święto, podczas którego możemy okazać komuś sympatię lub wyznać miłość. Powszechnie dzień ten nazwano DNIEM ZAKOCHANYCH. Tradycję Dnia świętego Walentego przekazywano z pokolenia na pokolenie. O tym, że święto to znane i obchodzone było już dawno, dowiedzieć się możemy z dzieł Wiliama Szekspira.

Nadal nieodłączną częścią tego dnia jest wysyłanie anonimowych wyznań miłosnych, lub wręczanie kwiatów i czekoladek osobie, którą się wyjątkowo lubi. Samorząd Szkolny nie mógł zapomnieć o tak wyjątkowym dniu i dlatego zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Przez kilka dni zbierane były kartki walentynkowe, aby 14 lutego trafić do rąk lubianych i kochanych. My również ulegliśmy magii tego święta i wszystkim życzymy dużo miłości :)

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Bożysława, Ernesta, Ernestyna,
Feliks, Petronela, Petronia, Petroniusz,
Teodor

Do końca roku zostało 215 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information