logo trzymaj forme

30 MinutPOCZTA WALENTYNKOWA
AKTUALNOŚCI
poniedziałek, 25 lutego 2019 13:54

walentynki

14 lutego miliony ludzi na całym świecie obchodzi WALENTYNKI. To bardzo miłe święto, podczas którego możemy okazać komuś sympatię lub wyznać miłość. Powszechnie dzień ten nazwano DNIEM ZAKOCHANYCH. Tradycję Dnia świętego Walentego przekazywano z pokolenia na pokolenie. O tym, że święto to znane i obchodzone było już dawno, dowiedzieć się możemy z dzieł Wiliama Szekspira.

Nadal nieodłączną częścią tego dnia jest wysyłanie anonimowych wyznań miłosnych, lub wręczanie kwiatów i czekoladek osobie, którą się wyjątkowo lubi. Samorząd Szkolny nie mógł zapomnieć o tak wyjątkowym dniu i dlatego zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Przez kilka dni zbierane były kartki walentynkowe, aby 14 lutego trafić do rąk lubianych i kochanych. My również ulegliśmy magii tego święta i wszystkim życzymy dużo miłości :)

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

 
Zebranie z rodzicami

 

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 14 maja 2019 roku

o godzinie 16:30 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information