logo trzymaj forme

30 MinutPOCZTA WALENTYNKOWA
AKTUALNOŚCI
poniedziałek, 25 lutego 2019 13:54

walentynki

14 lutego miliony ludzi na całym świecie obchodzi WALENTYNKI. To bardzo miłe święto, podczas którego możemy okazać komuś sympatię lub wyznać miłość. Powszechnie dzień ten nazwano DNIEM ZAKOCHANYCH. Tradycję Dnia świętego Walentego przekazywano z pokolenia na pokolenie. O tym, że święto to znane i obchodzone było już dawno, dowiedzieć się możemy z dzieł Wiliama Szekspira.

Nadal nieodłączną częścią tego dnia jest wysyłanie anonimowych wyznań miłosnych, lub wręczanie kwiatów i czekoladek osobie, którą się wyjątkowo lubi. Samorząd Szkolny nie mógł zapomnieć o tak wyjątkowym dniu i dlatego zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Przez kilka dni zbierane były kartki walentynkowe, aby 14 lutego trafić do rąk lubianych i kochanych. My również ulegliśmy magii tego święta i wszystkim życzymy dużo miłości :)

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 8:30 – 16:00
Wtorek: 8:30 – 16:00
Środa: 7:30 – 12:30
Czwartek: 7:30 – 12:30
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
20 Września 2019
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information