logo trzymaj forme

30 MinutPOCZTA WALENTYNKOWA
AKTUALNOŚCI
poniedziałek, 25 lutego 2019 13:54

walentynki

14 lutego miliony ludzi na całym świecie obchodzi WALENTYNKI. To bardzo miłe święto, podczas którego możemy okazać komuś sympatię lub wyznać miłość. Powszechnie dzień ten nazwano DNIEM ZAKOCHANYCH. Tradycję Dnia świętego Walentego przekazywano z pokolenia na pokolenie. O tym, że święto to znane i obchodzone było już dawno, dowiedzieć się możemy z dzieł Wiliama Szekspira.

Nadal nieodłączną częścią tego dnia jest wysyłanie anonimowych wyznań miłosnych, lub wręczanie kwiatów i czekoladek osobie, którą się wyjątkowo lubi. Samorząd Szkolny nie mógł zapomnieć o tak wyjątkowym dniu i dlatego zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Przez kilka dni zbierane były kartki walentynkowe, aby 14 lutego trafić do rąk lubianych i kochanych. My również ulegliśmy magii tego święta i wszystkim życzymy dużo miłości :)

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

 

Szanowni Państwo

  

Dyrektor, Grono Pedagogiczne

uczniowie serdecznie

zapraszają na kiermasz

wielkanocny, który

odbedzie się

dnia 25 marca 2019r.

(poniedziałek)

o godzinie 16.00 

w sali gimnastycznej.

 

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 25 marca 2019 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Wykaz dodatkowych dni, wolnych od zajęć lekcyjnych

 

Szanowni Państwo

Dyrektor Zespołu podaje wykaz dni dodatkowo wolnych od zajęć lekcyjnych w drugim półroczu 2018/2019

 

3 dni (egzamin ósmoklasisty)

  • 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) język polski
  • 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) matematyka
  • 17 kwietnia 2019 r. (środa) język obcy nowożytny

Wiosenna przerwa świąteczna

  • od 18 kwietnia 2019 r. (czwartek)  do 23 kwietnia 2019 r. (wtorek)

Majówka

  • 02 maja  2019 (czwartek)
  • 31 maj 2019 r. (piątek) 

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
26 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Emanuel, Manuela, Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor, Tworzymir

Do końca roku zostało 281 dni.
Zodiak: Baran

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information