DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutZSP nr 3 Laureatem konkursu "WSSE Tech LAB"
AKTUALNOŚCI
niedziela, 19 maja 2019 12:26

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 3 W WAŁBRZYCHU
LAUREATEM KONKURSU
„WSSE Tech LAB – promowanie kreatywności, innowacji i szkolnictwa branżowego”

 

17 maja 2019 roku, w siedzibie WSSE „INVEST-PARK” zostały wręczone nagrody laureatom konkursu „WSSE Tech LAB – promowanie kreatywności, innowacji i szkolnictwa branżowego”. Przedmiotem Konkursu było przygotowanie filmu na temat: „Kreatywna i innowacyjna szkoła!”. Do konkursu przystąpiło wiele szkół. Uczestnikami mogły być szkoły z całego województwa dolnośląskiego, jak również z województw opolskiego i wielkopolskiego. Najlepsze prace konkursowe zostały wyłonione przez Kapitułę Konkursu w skład której wchodzili: przedstawiciel Zarządu WSSE „INVEST-PARK” jako Przewodniczący, przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej, 2 przedstawicieli firm działających na terenie WSSE „INVEST-PARK” oraz Sekretarz Kapituły Konkursowej - przedstawiciel WSSE „INVEST-PARK” odpowiedzialny za Klaster Edukacyjny „INVEST in EDU”. Jak podkreśla organizator wybór nie był łatwy.

 

Film przygotowany przez dwie uczennice naszej szkoły Martę Kwolek oraz Natalię Kończak zyskał przychylność Kapituły i został również nagrodzony jako jeden z kilku lauretaów. Cieszymy się bardzo z osiągniecia naszych uczennic.

 

Laureatom konkursu zostały przyznane nagrody w postaci sfinansowania wyposażenia laboratorium szkolnego na kwotę 17.000,00 zł. Dodatkowo każdemu członkowi drużyny reprezentującej laureata została przyznana nagroda o wartości 500 złotych. Opiekę nad projektem sprawował Wojciech Andrzejewski.

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
14 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Bonawentura, Damian, Dobrogost,
Franciszek, Izabela, Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina, Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka

Do końca roku zostało 171 dni.
Zodiak: Rak

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information