logo trzymaj forme

30 MinutZSP nr 3 Laureatem konkursu "WSSE Tech LAB"
AKTUALNOŚCI
niedziela, 19 maja 2019 12:26

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY NR 3 W WAŁBRZYCHU
LAUREATEM KONKURSU
„WSSE Tech LAB – promowanie kreatywności, innowacji i szkolnictwa branżowego”

 

17 maja 2019 roku, w siedzibie WSSE „INVEST-PARK” zostały wręczone nagrody laureatom konkursu „WSSE Tech LAB – promowanie kreatywności, innowacji i szkolnictwa branżowego”. Przedmiotem Konkursu było przygotowanie filmu na temat: „Kreatywna i innowacyjna szkoła!”. Do konkursu przystąpiło wiele szkół. Uczestnikami mogły być szkoły z całego województwa dolnośląskiego, jak również z województw opolskiego i wielkopolskiego. Najlepsze prace konkursowe zostały wyłonione przez Kapitułę Konkursu w skład której wchodzili: przedstawiciel Zarządu WSSE „INVEST-PARK” jako Przewodniczący, przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej, 2 przedstawicieli firm działających na terenie WSSE „INVEST-PARK” oraz Sekretarz Kapituły Konkursowej - przedstawiciel WSSE „INVEST-PARK” odpowiedzialny za Klaster Edukacyjny „INVEST in EDU”. Jak podkreśla organizator wybór nie był łatwy.

 

Film przygotowany przez dwie uczennice naszej szkoły Martę Kwolek oraz Natalię Kończak zyskał przychylność Kapituły i został również nagrodzony jako jeden z kilku lauretaów. Cieszymy się bardzo z osiągniecia naszych uczennic.

 

Laureatom konkursu zostały przyznane nagrody w postaci sfinansowania wyposażenia laboratorium szkolnego na kwotę 17.000,00 zł. Dodatkowo każdemu członkowi drużyny reprezentującej laureata została przyznana nagroda o wartości 500 złotych. Opiekę nad projektem sprawował Wojciech Andrzejewski.

 

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information