DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutDzień Babci i Dziadka wśród klas trzecich
AKTUALNOŚCI
sobota, 01 lutego 2020 07:30


W styczniu wszystkie Babcie i Dziadkowie obchodzą swoje wielkie święto. Bez nich nie wyobrażamy sobie naszego życia – to oni zawsze utulą, pocieszą, ukoją smutki i żale, usprawiedliwią i wytłumaczą. Także dla naszych trzecioklasistów są to bardzo ważne osoby. Dlatego 29 stycznia postanowili uhonorować swoje Babcie i Dziadków zapraszając ich do naszej szkoły i prezentując wspólnie wiersze, piosenki, tańce i inscenizację. Bacie i Dziadkowie spędzili z nami bardzo miło czas, a ich pobyt umilił dodatkowo słodki poczęstunek i własnoręcznie przez wnuki wykonane prezenty.

Barbara Dzierbińska
Alicja Peter


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information