DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutREKRUTACJA 2020/2021
AKTUALNOŚCI
piątek, 20 marca 2020 14:01

 

Szanowni Państwo

W dniu 20.03.2020r Dyrektor Zespołu otrzymał wiadomość z  Urzędu Miejskiego  w Wałbrzychu Biuro Edukacji, Kultury i Sportu / Referat Edukacji i Wychowania, że w związku ze zbliżającym się postępowaniem rekrutacyjnym do przedszkola oraz do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wałbrzych, w celu ograniczenia niebezpieczeństwem zarażenia się koronawirusem COVID19 w/w rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021 odbywać się będzie tylko i wyłącznie w wersji elektronicznej. Ponadto potwierdzenie przez rodzica/ opiekuna prawnego woli przyjęcia następować będzie telefonicznie poprzez złożenie ustnej deklaracji. Wnioski w systemie NABO zostały poprawione i rodzice mają informację , że ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju  w roku szkolnym 2020/2021 rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system NABO bez konieczności składania wniosków w wersjach papierowych.

Pozdrawiam

Dyrektor Zespołu

 

REGULAMINA REKRUTACJI - pobierz.

 

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information