DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutSzkoła pomaga szkole
AKTUALNOŚCI
piątek, 15 stycznia 2021 21:41

„Bogatym nie jest ten, kto posiada,lecz ten kto daje”
Św. Jan Paweł II

Szkoła pomaga szkole


Każde dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki do nauki w szkole. Niestety są takie miejsca, i jest ich dość sporo, gdzie dzieci mają dużo trudniej niż ich rówieśnicy w innych krajach. Mołdawia, choć jest pełnym uroków państwem, to jest również najbiedniejszym krajem w Europie. Brak środków na edukację skutkuje tym, że szkoły są słabo wyposażone i niejednokrotnie wymagają gruntownego remontu. Jedną z takich placówek jest szkoła w Ivancei. W szkole brakuje podstawowych przyborów i pomocy dydaktycznych, a znajdująca się w kiepskim stanie sala gimnastyczna nie sprzyja rozwijaniu sportowych pasji. Od wielu lat sytuacja nie ulega znaczącej poprawie. Mija rok za rokiem, a warunki się nie poprawiają….

Nasza szkoła jest piękna, kolorowa i nowoczesna. Nauka w niej sprawia dzieciom radość, daje możliwość rozwoju talentów i pasji. Nie możemy przejść obojętnie, obok problemu dzieci z Ivancei, musimy pomóc…

Dlatego też przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji “Szkoła Pomaga Szkole”. Ze względu na pandemię mamy utrudnione działanie- nie możemy zorganizować żadnego przedsięwzięcia o charakterze charytatywnym tj. kiermaszu, festynu, czy też turnieju sportowego… Nie chcemy jednak pozostać obojętni i dlatego organizujemy zbiórkę środków finansowych, które w całości zostaną przekazane do Mołdawii. Na parterze naszej szkoły znajduje się puszka z napisem „ Pomoc dla szkoły w Mołdawii”, jeżeli Państwo możecie, pomóżcie- liczy się każda złotówka.

Beata Kolczyńska

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Harmonogram pracy pedagoga


Pani Weronika Krzywda
Poniedziałek: 7:30 – 12:30
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 13:30
Czwartek: 9:00 – 14:30
Piątek: 8:00 – 14:00

 
Harmonogram pracy psychologa


Pani Joanna Kwaśniewska
Poniedziałek: 8:00 – 12:00
Czwartek: 8:00 – 12:00
Piątek: 13:00 – 16:00

 
Harmonogram pracy logopedy


Pani Lesława Markowska
Środa: 8:30 – 13:30
Czwartek: 8:30 – 13:30

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Wtorek
3 Sierpnia 2021
Imieniny obchodzą
August, Augusta, Krzywosąd, Lidia,
Nikodem, Symeon, Szczepan

Do końca roku zostało 151 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information