DLA UCZNIÓW

Jesteśmy RAZEM

jestesmy logo

logo trzymaj forme

30 MinutPasowanie na czytelnika
BIBLIOTEKA
wtorek, 07 lutego 2017 06:55

2Dnia 06 lutego 2017r. w bibliotece Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3 w Wałbrzychu, odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika. W tym dniu klasa I „a" została uroczyście przyjęta do grona czytelników biblioteki szkolnej.

Z tej okazji został dla nich przygotowany specjalny program artystyczny z udziałem Kopciuszka, Czerwonego Kapturka oraz Jasia i Małgosi, w których wcielili się uczniowie klasy 6 „a".
Podczas spotkania „pierwszaczki" zostały zapoznane z pomieszczeniami biblioteki, jej regulaminem oraz zasadami obchodzenia się z książkami. Na zakończenie uroczystości, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie:
"My uczniowie pierwszej klasy
uroczyście przyrzekamy,
że będziemy książki kochać,
krzywdy zrobić im nie damy.
Wskazówek i rad książek
będziemy słuchać z uwagą.
Obowiązki czytelnika traktować z powagą"!

Naszym młodym czytelnikom życzymy przeżywania cudownych przygód, które przez całe ich życie będą wyglądać z kart przeczytanych książek.

 

unia

mobiDZIENNIK

mobidziennik logo

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information