DLA UCZNIÓW

Jesteśmy RAZEM

jestesmy logo

logo trzymaj forme

30 Minut„O(d)czarujmy zaklęte miejsca”
BIBLIOTEKA
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 19:34

image2Dnia 24.04.2017r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych dla nich w bibliotece na Starym Zdroju w ramach projektu „O(d)czarujmy zaklęte miejsca”. Tym razem tematem spotkania były baśnie wywodzące się z regionu Wałbrzycha. Dzieci poznały historię czterech wałbrzyskich lwów i w oparciu o nie same ułożyły treść baśni, pamiętając o jej charakterystycznych cechach.

Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Uczniowie kolejny raz wzbogacili swoją wiedzę o niezwykłych miejscach naszego miasta. Uczyli się dostrzegać elementy architektoniczne i ozdobne na wałbrzyskich ulicach i doceniać ich wartość historyczną.

 

 

unia

mobiDZIENNIK

mobidziennik logo

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information