logo trzymaj forme

30 MinutObszar 5 - Akcja związana z aktywnością ruchową – bieg przełajowy

Sprawozdanie

Nareszcie!!!… Doczekaliśmy się pięknego słonecznego dnia.

Pogoda sprawiła, że w terenie leśnym w okolicy naszej szkoły zostały zorganizowane Biegi Przełajowe.

Założone cele - dobry sposób na poprawę kondycji, sylwetki oraz zdrowe spędzanie wolnego czasu.

W biegach uczestniczyli chętni uczniowie klas I. Miały one formę rekreacyjną i odbywały się na dwóch trasach. Podczas zabawy nie było wygranych i przegranych. Trasy były zróżnicowane pod względem ukształtowania terenu i pokonywanych naturalnych przeszkód.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele.

 

GALERIA

 

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information