logo trzymaj forme

30 MinutObszar 5 - Lekcja aerobiku

Podczas balu karnawałowego, zorganizowanego w naszej szkole w lutym br., nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili „lekcję aerobiku” dla dzieci i rodziców, którzy byli obecni na zabawie. Dzieci były zaskoczone, ale bardzo szybko dały się wciągnąć do zabawy przy muzyce. Trudniej było z rodzicami, którzy na początku w większości „podpierali ściany”, ale z wyrazu ich twarzy można było wnioskować, że pomysł bardzo im się spodobał i po czasie… dołączyli do dzieci i prowadzącej.

 

GALERIA

 

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information