logo trzymaj forme

30 MinutObszar 6 - Sprawozdanie

Szkoła uczestniczy w szeregu programach z zakresu aktywnego trybu życia, w ramach których organizowane są różnego rodzaju akcje. Są to : „Trzymaj Formę”, „Sprawny Dolnoślązaczek”, „Szklanka mleka”, „Owoce w szkole”, „Nie pal przy mnie proszę” oraz „Czas na zdrowie”. W ramach tego organizowane są różnego rodzaju konkursy, zajęcia, zawody oraz happeningi.

Dzięki tym akcją uczniowie naszej szkoły znają zasady zdrowego stylu życia.

 

GALERIA

 

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information