logo trzymaj forme

30 MinutŚwięto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
NASZE PRZEDSZKOLE
niedziela, 06 maja 2018 14:54

20180430 100240Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzone jest 2-go Maja. W tematykę Święta Flagi wprowadził dzieci, film edukacyjny pt. „Polskie Symbole Narodowe”. Dzieci z grup starszych pięknie wyrecytowały wiersz „Kto Ty jesteś – Polak mały”. Przedszkolaki w czasie okolicznościowego spotkania miały okazję przypomnieć sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi i to, jak symbole narodowe szanować. Na zakończenie każdy wykonał flagę,wszystkie zgromadzone dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Jesteśmy Polką i Polakiem”.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information