logo trzymaj forme

30 MinutSpotkanie z iluzjonostą
NASZE PRZEDSZKOLE
czwartek, 10 maja 2018 05:21

photo5Dnia 08 maja 2018 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z iluzjonistą, pełne zabawnych sytuacji. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały występ. Niektórzy mieli również szczęście być "asystentami" podczas wykonywanych przez pana sztuczek magicznych.

Bardzo nam się podobało i jesteśmy wszyscy pod ogromnym wrażeniem występu.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information