logo trzymaj forme

30 MinutSpotkanie z Pszczelarzem
NASZE PRZEDSZKOLE
piątek, 21 września 2018 09:06

received 387754578429303We wtorek tj.18.09.2018 przedszkolaki z naszego przedszkola miały przyjemność wziąć udział  w warsztatach z udziałem Mistrza Pszczelarstwa Aleksandra Rębacz.

Na zajęciach dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek o życiu pszczół ,ich znaczeniu w przyrodzie, a także o roli pszczelarza. Usłyszeliśmy czym żywią się pszczoły, jak spędzają zimę i jak powstaje miód. Zajęcia zakończyły się oczywiście degustacją  miodu, który smakowaliśmy z wielką przyjemnością poznając jego odżywcze właściwości i walory smakowe. Każde dziecko otrzymało na pamiątkę zrobioną świeczkę z wosku pszczelego oraz pojemniczek miodu do dalszej degustacji z rodziną.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information