logo trzymaj forme

30 MinutSpotkania z Filharmonią
NASZE PRZEDSZKOLE
niedziela, 30 września 2018 07:02
IMG 20180928 080859Dnia 28.09.2018 roku rozpoczęły się nasze spotkania z Filharmonią.

Piątkowa audycja dotyczyła "Ptasich plotek"...oprócz instrumentów klawiszowych mogliśmy posłuchać śpiewu sopranistki, która swoim głosem naśladowała ptasie głosy i ich śpiew . Jak zawsze dzieciom zajęcia bardzo się podobały...do sal wróciliśmy rozśpiewani i zrelaksowani...

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information