logo trzymaj forme

30 MinutFestiwal Nauki Montessori
NASZE PRZEDSZKOLE
poniedziałek, 29 października 2018 06:33

received 2132662557062852W dniu 18.10  18 odbył się Festiwal Nauki Montessori dzieci z Zespołu Szkół Integracyjnych przyjechały do nas zobaczyć na czym polega magia Montessori Zobaczyły, że można spędzać czas bez zabawek. Doświadczyli wiele ciekawych doświadczeń poznali inne zastosowania przedmiotów codziennego użytku. Było bardzo miło i interesująco. Dziękujemy za spotkanie.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information