DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutLaureat w konkursie „Popisz się talentem”
AKTUALNOŚCI
czwartek, 20 czerwca 2019 18:41

Uczeń klasy VIIIB NIKODEM DOBROWOLSKI

zdobył tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Popisz się talentem”, zorganizowanym przez Wydawnictwo ,,Nowa Era’’. Konkurs pomaga uczniom odkrywać swój kreatywny potencjał i rozbudza zainteresowania literacko-czytelnicze.  Z prac laureatów powstanie książka, która czyni dobro! Cały dochód z jej sprzedaży otrzyma Fundacja Mam Marzenie, która wspiera realizację marzeń chorych dzieci.

Gratulujemy !!!

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
22 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information