DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutZakończenie roku szkolnego 2018/2019
AKTUALNOŚCI
piątek, 21 czerwca 2019 10:42

 

Uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęły się wprowadzaniem Pocztu Sztandarowego, odśpiewaniem Hymnu Polski i hymnu naszej szkoły - 18 czerwca dla klas VIII oraz 19 czerwca dla pozostałych uczniów.
W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Podziękowania za rok pracy i nauki nauczycielom i uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły, złożyła pani Dyrektor Marta Przyślewicz – Chruszcz.
Nie obyło się również bez gratulacji i słów uznania dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz życzeń dalszych sukcesów i realizacji wszystkich planów.
Najmłodsi uczniowie klas I – III otrzymali nagrody i „Złote medale” z rąk dyrektora, wychowawców i posłanki na Sejm pani Agnieszki Kołacz – Leszczyńskiej, a uczniom klas IV – VIII, którzy uzyskali najwyższą średnią zostały wręczone nagrody i świadectwa z paskiem.
Całość uroczystości została uświetniona częścią artystyczną w wykonaniu uczniów klasy III, były wakacyjne piosenki, wiersze oraz zasady na bezpieczne wakacje.
Podczas spotkań było uroczyście i momentami wzruszająco, szczególnie dla rodziców i najmłodszych uczniów, którzy szkolne świadectwa odbierali po raz pierwszy jak i dla uczniów najstarszych, którzy pożegnali mury naszej szkoły.
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, refleksji, podziękowań, nagród i wakacyjnych życzeń.
Życzymy uczniom wspaniałego wakacyjnego, bezpiecznego wypoczynku, a Rodzicom wytchnienia od codziennych zmagań z pracą.

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
22 Lutego 2020
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 314 dni.
Zodiak: Ryba

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information