logo trzymaj forme

30 MinutZakończenie roku szkolnego 2018/2019
AKTUALNOŚCI
piątek, 21 czerwca 2019 10:42

 

Uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęły się wprowadzaniem Pocztu Sztandarowego, odśpiewaniem Hymnu Polski i hymnu naszej szkoły - 18 czerwca dla klas VIII oraz 19 czerwca dla pozostałych uczniów.
W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. Podziękowania za rok pracy i nauki nauczycielom i uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły, złożyła pani Dyrektor Marta Przyślewicz – Chruszcz.
Nie obyło się również bez gratulacji i słów uznania dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz życzeń dalszych sukcesów i realizacji wszystkich planów.
Najmłodsi uczniowie klas I – III otrzymali nagrody i „Złote medale” z rąk dyrektora, wychowawców i posłanki na Sejm pani Agnieszki Kołacz – Leszczyńskiej, a uczniom klas IV – VIII, którzy uzyskali najwyższą średnią zostały wręczone nagrody i świadectwa z paskiem.
Całość uroczystości została uświetniona częścią artystyczną w wykonaniu uczniów klasy III, były wakacyjne piosenki, wiersze oraz zasady na bezpieczne wakacje.
Podczas spotkań było uroczyście i momentami wzruszająco, szczególnie dla rodziców i najmłodszych uczniów, którzy szkolne świadectwa odbierali po raz pierwszy jak i dla uczniów najstarszych, którzy pożegnali mury naszej szkoły.
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, refleksji, podziękowań, nagród i wakacyjnych życzeń.
Życzymy uczniom wspaniałego wakacyjnego, bezpiecznego wypoczynku, a Rodzicom wytchnienia od codziennych zmagań z pracą.

 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 8:30 – 16:00
Wtorek: 8:30 – 16:00
Środa: 7:30 – 12:30
Czwartek: 7:30 – 12:30
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
20 Września 2019
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information