DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutCzysty Wałbrzych
AKTUALNOŚCI
wtorek, 08 października 2019 05:47

 

„ Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce...”

 

Czysty Wałbrzych

 

Nie ma słów, które wyraziłyby naszą ogromną radość i wdzięczność, bo słowo „dziękuję”- to zbyt mało. Dziś wiemy jedno- nie straszne nam burze i deszcze, nie straszne śniezyce i mrozy, gdyż zawsze możemy liczyć na Super Bohaterów- Super Rodziców i ich Super Dzieci z klas II i III. Kochani jesteście cudowni!!!!

Dla niewtajemniczonych już wyjaśniamy: godzina 10 00 w sobotę, ulewny deszcz i przeszywający wiatr potęgujący uczucie zimna. My nauczycielki poddenerwowane i jedna myśl w głowie; „ Czy Ktoś przyjdzie w taką pogodę…. ”.

I nasza wielka radość – są !!!! I nie pięć osób, czy dziesięć, ale około czterdziestu :) Wszystko się udało - dzięki naszym Super Bohaterom wysprzątaliśmy las ze wszystkich śmieci. Zrobiliśmy to nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich. Las jest płucami świata, miejscem spacerów, relaksu i grzybobrania. Miło jest przebywać wśród zieleni drzew i śpiewu ptaków. My zrobiliśmy pierwszy krok dla ochrony naszej planety- teraz Wasza kolej- nie zaśmiecajcie, a swoje śmieci zabierajcie i wrzucajcie do odpowiednich pojemników. Zostawmy czystą Ziemię dla naszych dzieci i wnuków!!!

B. Kolczyńska
M. Adamowicz
B. Dzierbińska
A.Peter


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information