logo trzymaj forme

30 MinutCzysty Wałbrzych
AKTUALNOŚCI
wtorek, 08 października 2019 05:47

 

„ Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce...”

 

Czysty Wałbrzych

 

Nie ma słów, które wyraziłyby naszą ogromną radość i wdzięczność, bo słowo „dziękuję”- to zbyt mało. Dziś wiemy jedno- nie straszne nam burze i deszcze, nie straszne śniezyce i mrozy, gdyż zawsze możemy liczyć na Super Bohaterów- Super Rodziców i ich Super Dzieci z klas II i III. Kochani jesteście cudowni!!!!

Dla niewtajemniczonych już wyjaśniamy: godzina 10 00 w sobotę, ulewny deszcz i przeszywający wiatr potęgujący uczucie zimna. My nauczycielki poddenerwowane i jedna myśl w głowie; „ Czy Ktoś przyjdzie w taką pogodę…. ”.

I nasza wielka radość – są !!!! I nie pięć osób, czy dziesięć, ale około czterdziestu :) Wszystko się udało - dzięki naszym Super Bohaterom wysprzątaliśmy las ze wszystkich śmieci. Zrobiliśmy to nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich. Las jest płucami świata, miejscem spacerów, relaksu i grzybobrania. Miło jest przebywać wśród zieleni drzew i śpiewu ptaków. My zrobiliśmy pierwszy krok dla ochrony naszej planety- teraz Wasza kolej- nie zaśmiecajcie, a swoje śmieci zabierajcie i wrzucajcie do odpowiednich pojemników. Zostawmy czystą Ziemię dla naszych dzieci i wnuków!!!

B. Kolczyńska
M. Adamowicz
B. Dzierbińska
A.Peter


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information