DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 Minut3a w bibliotece na Starym Zdroju
AKTUALNOŚCI
czwartek, 10 października 2019 03:13

 

02 października klasa 3a wybrała się na lekcję biblioteczną do biblioteki na Starym Zdroju, gdzie zostali zapoznani z twórczością polskiej pisarki-Iwony Chmielewskiej. Po wysłuchaniu lektury „Kłopot” uczniowie wyczarowywali ze zwykłego kształtu na kartce, magiczne postacie, wzory oraz to, co im wyobraźnia podpowiadała. Dzieci miały okazję zagrać także w quiz dotyczący naszego miasta oraz wysłuchały legendy o Lisiej Sztolni. Zajęcia te sprawiły, że dzieci z wielką chęcią zamierzają powrócić w zaczarowany świat książek.

Barbara Dzierbińska


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 5 listopada 2019 roku

o godzinie 16:30 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Artur,
Artus, Idalia, Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger

Do końca roku zostało 47 dni.
Zodiak: Skorpion

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information