DLA UCZNIÓW

Jesteśmy RAZEM

jestesmy logo

logo trzymaj forme

30 MinutNarodowe Czytanie
BIBLIOTEKA
czwartek, 08 września 2016 17:37

1703.09. odbyła się ogólnopolska akcja NARODOWE CZYTANIE. Nasi uczniowie również wzięli w niej udział. Wałbrzyska edycja Narodowego Czytania została zorganizowana na Podzamczu w Multimedialnej Filii Biblioteki pod Atlantami.

Tegoroczna akcja poświęcona była jednej z najznakomitszych polskich powieści autorstwa Henryka Sienkiewicza. Licznie zgromadzeni starsi i młodsi wałbrzyszanie, wraz z prezydentem miasta Romanem  Szełemejem, mieli okazję przeczytać lub posłuchać fragmentów „Quo vadis”. Oprócz czytania były także quizy ze znajomości życia i twórczości Henryka Sienkiewicza, a także prezentacje multimedialne o czytanej powieści i najważniejszych nagrodach, jakie otrzymał noblista. W tym dniu choć na chwilę przenieśliśmy się z Wałbrzycha do słonecznej, starożytnej Italii.

 

unia

mobiDZIENNIK

mobidziennik logo

BIP

logoBIP

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information