DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutDzień Chłopca
AKTUALNOŚCI
wtorek, 01 października 2019 22:22

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca.


Wszystkim chłopcom życzyliśmy :
Uśmiechu na twarzy
a w sercu radości,
spełnienia marzeń
i szczęścia w miłości
- wszystkiego najlepszego
z okazji Dnia Chłopaka.

 

Dzień Chłopaka, to dość nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Jest to chłopięcy odpowiednik Dnia Kobiet. W dniu tym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię.

W dzisiejszym dniu wszyscy chłopcy przybyli do szkoły odświętnie ubrani, a zadowolone i uśmiechnięte twarze chłopców na zamieszczonych zdjęciach są dowodem udanego DNIA CHŁOPAKA.

Oprócz tradycyjnych życzeń dziewczęta dokonały również wyboru Najsympatyczniejszego Chłopca. Ten Tytuł w klasach I-III otrzymał Kamil Biziewski z kl. 2a, a w klasach IV- VIII- Jakub Wysocki z kl. 8a. GRATULUJEMY!!!


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information