logo trzymaj forme

30 MinutMedal SEMPER FIDELIS
AKTUALNOŚCI

Medal SEMPER FIDELIS

 

W sobotnie popołudnie 21 września 2019 roku odbył się w jednej z sal Starej Kopalni w Wałbrzychu uroczysty koncert z okazji 75 Rocznicy Powstania Warszawskiego. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Regionu Dolny Śląsk Związku Solidarności Kombatantów Wałbrzych. Podczas uroczystego koncertu Zarząd Regionu Dolny Śląsk Stowarzyszenia Związku Solidarności Polskich Kombatantów Kapituła Krzyża SEMPER FIDELIS odznaczyła sztandar naszej szkoły mi. Armii Krajowej. Jest to szczególne wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy. Chcemy dalej te wartości promować i spełniać nadany nam tytuł orderu, który oznacza "zawsze wierni". Chcemy być zawsze wierni tym wartościom, które się nie starzeją, które wyrastają z naszej historii.


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Zespołu

serdecznie zaprasza

na uroczyste ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

18 czerwiec – wtorek

- Uroczyste zakończenie „O” – hol II piętro godz: 16:00

- Uroczyste zakończenie klas VIII – godzina 17.00, hol II piętro


19 czerwiec – środa

- Uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019

- apel dla klas I – III godzina 9.00 boisko szkolne

- apel dla klas IV – VII godzina 10.30 boisko szkolne

W tym dniu świetlica szkolna nie organizuje zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Niedziela
20 Października 2019
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information