DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 MinutMedal SEMPER FIDELIS
AKTUALNOŚCI

Medal SEMPER FIDELIS

 

W sobotnie popołudnie 21 września 2019 roku odbył się w jednej z sal Starej Kopalni w Wałbrzychu uroczysty koncert z okazji 75 Rocznicy Powstania Warszawskiego. Organizatorem przedsięwzięcia był Zarząd Regionu Dolny Śląsk Związku Solidarności Kombatantów Wałbrzych. Podczas uroczystego koncertu Zarząd Regionu Dolny Śląsk Stowarzyszenia Związku Solidarności Polskich Kombatantów Kapituła Krzyża SEMPER FIDELIS odznaczyła sztandar naszej szkoły mi. Armii Krajowej. Jest to szczególne wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy. Chcemy dalej te wartości promować i spełniać nadany nam tytuł orderu, który oznacza "zawsze wierni". Chcemy być zawsze wierni tym wartościom, które się nie starzeją, które wyrastają z naszej historii.


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

Zebranie z rodzicami

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 4 lutego 2020 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Sobota
8 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Cyprian, Cyriak, Cyryl, Emil, Emilian,
Emiliusz, Niezamysł, Olech, Sylwiusz

Do końca roku zostało 146 dni.
Zodiak: Lew

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information