DLA UCZNIÓW

logo trzymaj forme

30 Minut11 listopada
AKTUALNOŚCI
środa, 13 listopada 2019 22:24

 

11 listopada jak każdego roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w patriotycznej uroczystości z okazji odzyskania niepodległości. Obchody tego święta rozpoczęły się uroczystą mszą w intencji ojczyzny, z udziałem władz miasta, przedstawicieli służb mundurowych, wojska, kół kombatanckich oraz licznie zgromadzonej młodzieży szkolnej. W przemarszu wzięło udział również wielu mieszańców miasta, dumnie trzymających w rękach biało-czerwone flagi.

Po mszy wraz z Wałbrzyską Orkiestrą Dętą wszyscy zebrani przeszli ulicami miasta na Plac Kościelny, by pod Pomnikiem Niepodległości złożyć kwiaty.

W ten symboliczny sposób wszyscy zebrani oddali hołd walczącym o naszą wolność i niepodległość.


 

unia

BIP

logoBIP

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo

  

Dyrektor Zespołu informuje,

iż dnia 17 grudnia 2019 roku

o godzinie 17:00 odbędą się

spotkania z Rodzicami

dla klas I - VIII.

    

Serdecznie zapraszamy

 
Godziny otwarcia biblioteki szkolnej:


Poniedziałek: 7:30 – 15:00
Wtorek: 7:30 – 12:30
Środa: 7:30 – 14:00
Czwartek: 8:00 – 14:00
Piątek: 7:30 – 12:30

 

KARTKA Z KALENDARZA


Dzisiaj jest: Poniedziałek
16 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Polityka plikow cookis.

Rozumiem i korzystam.

EU Cookie Directive Module Information